Vypocty

Proč analýza u nás

Řešíme, informujeme, poskytujeme konzultace v oblasti materiálového inženýrství při následujících problémech:

Optimalizujeme konstrukci plastových dílů a forem včetně procesu vstřikování plastů, provádíme komplexní 3D analýzu, simulaci tečení, „moldflow analýzu“, materiálové poradenství, pevnostní výpočty.

Když analýza, tak od firmy SimulPlast s.r.o.

Analyza Analyza Analyza
 • Výsledek simulace je kvalitní, důvěryhodný, spolehlivý.
  Predikované deformace i polohy defektů odpovídají skutečnosti.
  Využíváme možnosti softwaru Moldex3D, který jako doposud jediný na trhu nabízí plnohodnotnou 3D analýzu všech komponent formy. Je high-end nástrojem pro optimalizaci i tvarově komplikovaných dílů a forem. Umožňuje daleko detailnější zkoumání nežádoucích jevů při vstřikování.
 • Závěrečná zpráva je s doporučením možného řešení.
  Součástí analýzy je závěrečná zpráva, kde najdete odhalení případného problému a důvodu proč vzniká. Nabízíme i doporučení možného řešení. Pokud není řešení jednoznačné, nabízí se varianty a jejich případná rizika. Každopádně získáte představu, co je a není možné.
 • Navrhujeme prakticky proveditelné varianty řešení.
  Analýzy provádí a výsledky zpracovávají do zpráv procesní inženýři, kteří mají zkušenosti z oblasti materiálového inženýrství, konstrukce forem, technologie. Díky svým znalostem a zkušenostem přináší praktické a proveditelné varianty řešení.
 • Rychlé výsledky.
  Nemáme čekací lhůty na zpracování analýz. Máme k dispozici několik výpočtových center, které jsou v České republice a na Slovensku. Vaší zakázce se po přijetí závazné objednávky ihned plně věnujeme. Samotné výpočty pro analýzu jsou díky 64-bitovému a paralelnímu výpočtu Moldexu3D, efektivní a rychlé.
 • Osobní přístup.
  Odesláním závěrečné zprávy pro nás případ nekončí. Pokud máte zájem, telefonicky s Vámi projdeme společně celou analýzu a odpovíme na případné dotazy. V případě velkých a náročných projektů prezentujeme zprávu osobně u Vás. Za příplatek se účastníme prvních zkoušek formy. Jsme schopni i nastavovat procesní hodnoty na lisech.

Vyšší kvalita – rychlejší termín – konkurenceschopná cenová hladina